MUDr. Jiří PEKÁREK

Odborný garant / poradce

Zakladatel a první prezident  České stomatologické komory, byl mimo jiné členem výboru organizace evropských zubních lékařů CED a zabýval se zdravotnickou legislativou v EU.

Naprostou většinu svého času ale věnoval jako lékař a respektovaný odborník pacientům a rozvoji stomatologie v České republice. Za velmi důležité pro úspěšný výsledek práce považuje především vzájemnou důvěru. „Nebojte se zubních lékařů,“ říká a důraz klade na komunikaci s dětským pacientem a jeho rodiči.

Je zárukou vysoké odborné kvality v Bulovka Dental Clinic, profesionálního přístupu k pacientům a využívání špičkových technologií

BULOVKA DENTAL CLINIC

Bulovka Dental Clinic, a.s. je soukromé zdravotnické zařízení v Praze 8, v bezprostřední blízkosti Nemocnice na Bulovce. Moderní dentální klinika zajišťuje komplexní zubní péči a svým klientům nabízí kvalitní řešení zdravotních i estetických problémů v rámci jejich požadavků i finančních možností. Bulovka Dental Clinic má ambici stát se nejvyhledávanější dentální klinikou v České republice.