Moderní přístup k péči o pacienta.

PRO VÁŠ KOMFORT
Máme uzavřeny smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami v ČR. Mimo obor ortodoncie.
ROZŠIŘUJEME TÝM
Naše klinika stále hledá profesionály ve svém oboru - více v sekci Kariéra
PŘÍJÍMÁME PACIENTY
Nová moderní dentální klinika v Praze s komplexními službami špičkových profesionálů

BULOVKA
PREMIUM CLINIC

PRAKTICKÉ ZUBNÍ LÉKAŘSTVÍ

Zajišťujeme komplexní péči zubního lékaře, především preventivní prohlídky, záchovné zubní lékařství (ošetřování zubního kazu a zubních kanálků), zhotovování snímatelné a fixní protetiky.

ODBORNÉ PORADENSTVÍ

Naši zubní lékaři poskytují klientům odborné poradenství v oborech implantologie, stomatochirurgie, parodontologie a endodoncie.

ZUBNÍ HYGIENA

Pravidelná péče našich dentálních hygienistek pomáhá předcházet zánětům dásní a parodontu i zubnímu kazu.

SMLUVNÍ POJIŠŤOVNY

Máme uzavřeny smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami v ČR:
111 - Všeobecná zdravotní pojišťovna
201 - Vojenská zdravotní pojišťovna
205 - Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
207 - Oborová zdravotní pojišťovna
209 - Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
211 - Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra
213 - RBP, zdravotní pojišťovna

Stali jsme se partnerem největší on-line cafeterie Benefit Plus.
Za naše služby můžete platit svými Benefit Plus kartami i vouchery!

NAŠE KONTAKTY

Chlumčanského 497/5
180 00 Praha 8
Email: recepce@bulovkadc.com
Tel: +420 733 143 111

ORDINAČNÍ DOBA

7:00 - 20:00
Pondělí - Pátek

MÁM ZÁJEM
O POZICI

Na základě vyplněného dotazníku Vás bude kontaktovat zástupce personálního oddělením společnosti Bulovka Dental Clinic, a.s.

Souhlas se zpracováním údajů (GDPR)

Odesláním údajů a Vašeho životopisu do společnosti Bulovka Dental Clinic a.s., IČ: 09259392, se sídlem Pacovská 2104/1, Krč, 140 00 Praha 4 dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR) a jejich uchování v personální databázi této společnosti, za účelem vyhledání zaměstnání pro Vaši osobu a za účelem následné komunikace tj. souhlasíte s jejich ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, tříděním, kombinováním, zpřístupněním Vámi předem odsouhlaseným zaměstnavatelům za účelem nabídky pracovní pozice a likvidací. Osobní údaje budou zpracovávány v celém Vámi poskytnutém rozsahu (zejména jméno, emailová adresa, telefon, životopis atd.) a uchovávány v elektronické formě (v podobě souborů) na šifrovaném úložišti. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám a bude k nim mít přístup pouze příslušný zaměstnanec, vedení naší společnosti a dále Vámi předem odsouhlasení zaměstnavatelé, poptávající danou pozici. Osobní údaje budou skartovány do 5 let ode dne jejich poskytnutí (nebudou-li platné předpisy vyžadovat uchovávání po delší dobu). Každý subjekt údajů je oprávněn požadovat po nás informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje naší společnosti a této žádosti bude vyjma případů plnění zákonných povinností vyhověno.