DENTÁLNÍ
KLINIKA

Provozovatel:
Bulovka Dental Clinic a.s.
IČO: 09259392

Adresa kliniky:
Chlumčanského 497/5, Praha 8 – Libeň

Kontakt:
dentaljobs@bulovkadc.com

AKTUÁLNĚ
OBSAZUJEME

ZUBNÍ LÉKAŘKA / ZUBNÍ LÉKAŘ

Moderní špičkově vybavená Bulovka Dental Clinic oslavila rok. Za tuto dobu se podařilo vybudovat fungující moderní zdravotnické zařízení poskytující vysoce kvalitní komplexní služby v oblastech stomatologie se stabilním týmem odborníků, širokou a stále rostoucí klientelou. Do svého kmenového týmu lékařů hledáme nové kvalitní stomatology, kteří se budou podílet na dalším úspěšném rozvoji a růstu kliniky.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

 • Vysokoškolské vzdělání v oboru opravňující k výkonu povolání v ČR
 • Praxe v oboru je velkou výhodou, ale případně dáme příležitost také šikovným absolventům/-tkám
 • Chuť prohlubovat svoje znalosti a nadále rozvíjet svou odbornost
 • Český nebo slovenský jazyk na výborné komunikativní úrovni
 • Zodpovědný přístup, spolehlivost a vstřícnost k pacientům
 • Znalost dalšího cizího jazyka výhodou

Co vám můžeme nabídnout

 • Velmi dobré platové ohodnocení adekvátní zkušenostem
 • Úzkou spolupráci s jinými specialisty a kapacitami v oboru
 • Práci s moderním technickým vybavením
 • Hrazená odborná školení a vzdělávání dle potřeb konkrétního specialisty
 • Individuální nastavení mzdy a úvazku i formy smluvního vztahu
 • Vstřícný přístup vedení a kvalitní přátelský kolektiv
 • Zaměstnanecké benefity

V případě zájmu nás kontaktujte přes tlačítko níže nebo nabídky s životopisem a krátkým motivačním dopisem zasílejte e-mailem na adresu dentaljobs@bulovkadc.com

MÁM ZÁJEM
O POZICI

Na základě vyplněného dotazníku Vás bude kontaktovat zástupce personálního oddělením společnosti Bulovka Dental Clinic, a.s.

Souhlas se zpracováním údajů (GDPR)

Odesláním údajů a Vašeho životopisu do společnosti Bulovka Dental Clinic a.s., IČ: 09259392, se sídlem Pacovská 2104/1, Krč, 140 00 Praha 4 dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR) a jejich uchování v personální databázi této společnosti, za účelem vyhledání zaměstnání pro Vaši osobu a za účelem následné komunikace tj. souhlasíte s jejich ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, tříděním, kombinováním, zpřístupněním Vámi předem odsouhlaseným zaměstnavatelům za účelem nabídky pracovní pozice a likvidací. Osobní údaje budou zpracovávány v celém Vámi poskytnutém rozsahu (zejména jméno, emailová adresa, telefon, životopis atd.) a uchovávány v elektronické formě (v podobě souborů) na šifrovaném úložišti. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám a bude k nim mít přístup pouze příslušný zaměstnanec, vedení naší společnosti a dále Vámi předem odsouhlasení zaměstnavatelé, poptávající danou pozici. Osobní údaje budou skartovány do 5 let ode dne jejich poskytnutí (nebudou-li platné předpisy vyžadovat uchovávání po delší dobu). Každý subjekt údajů je oprávněn požadovat po nás informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje naší společnosti a této žádosti bude vyjma případů plnění zákonných povinností vyhověno.